Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Další informace naleznete v našich "Zásadách zachování soukromí".

O nás

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem palem a dalších exotických rostlin. Nabízíme rostliny vhodné pro pěstování jak v interiérech, tak i rostliny vhodné pro pěstování v exteriérech. Některé z nabízených rostlin vhodných pro venkovní pěstování je možné pěstovat v exteriéru i celoročně.

Kromě prodeje rostlin zajišťujeme poradenství při výběru rostlin, dovoz u nás zakoupených rostlin a zboží, dále pak nabízíme interiérové i exteriérové květináče (plastové, dřevěné, kovové), substráty pro pěstování rostlin, namíchání substrátů i zasazení rostlin do vámi vybraných květináčů.

Kvalitní pokojové palmy

Všechny námi nabízené rostliny jsou zakoupeny na Holandské květinové burze v Aalsmeeru, nebo přímo u Holandských zahradníků a pěstitelů. To zajišťuje vysokou kvalitu a kondici námi nabízených rostlin na nejvyšší úrovni. Samotné nákupy provádí odborníci na floristiku, působící v tomto oboru již několik let.

Rostliny si necháváme dovážet profesionální firmou, specializující se přímo na transport rostlin. Objednáváme rostliny po menším množství tak, aby neležely dlouhé týdny na skladu, ale aby se v co nejkratší době dostaly ke koncovému zákazníkovi.

Abychom mohli zajistit kvalitu a kondici rostlin je naše nabídka pokojových i venkovních rostlin často obměňována. To vede také k velké druhové pestrosti naší nabídky a také v různorodosti velikosti dodávaných rostlin. 

Speciální nabídka

Naše firma nabízí také exklusivní rostliny a rostliny nadměrných velikostí, které jsou vhodné pro reprezentativní prostory firem a organizací, ale i pro dekoraci obytných prostor naších nejnáročnějších zákazníků.

Tyto rostliny se k Vám dostanou nejkratší možnou cestou přímo z pěstíren.

Jsme tu pro vás

Naším zákazníkům vycházíme vstříc tak, aby je nákup u nás těšil a neváhali u nás nakupovat znovu.