Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Další informace naleznete v našich "Zásadách zachování soukromí".
Yucca rostrata

Stromová Yucca s tuhými, tenkými, namodralými listy zakončeny špičkou, které tvoří na vrcholku rostliny kulatou chocholku. Rostlina vhodná k celoročnímu, přímému zasazení do země. Snáší mráz až do -20°C, krátkodobě snese bez poškození -23°C. Výsadba je možná od Března do Července. Preferuje lehkou písčitou půdu, s dobrou drenáží. Vyžaduje přímé ...

Stromová Yucca s tuhými, tenkými, namodralými listy zakončeny špičkou, které tvoří na vrcholku rostliny kulatou chocholku. Rostlina vhodná k celoročnímu, přímému zasazení do země. Snáší mráz až do -20°C, krátkodobě snese bez poškození -23°C. Výsadba je možná od Března do Července. Preferuje lehkou písčitou půdu, s dobrou drenáží. Vyžaduje přímé slunce, sadíme na slunečné místo. V zimních měsících musíme zajistit, aby koruna byla v suchu. Například obalením netkanou tkaninou. Pomalu rostoucí, nenáročná rostlina.

Zobrazit

Yucca rostrata  Počet produktů: 4

Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek
Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek