Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Další informace naleznete v našich "Zásadách zachování soukromí".
Washingtonia

Washingtonie jsou oblíbené, dekorativní rostliny, se světle zelenými listy a mohutným kmenem. Pochází s polopouští Kalifornie a západního Mexika.Tento druh palmy roste velice rychle. Mají silný kmen, na kterém po dlouhou dobu zůstávají dlanité listy s řapíky pokrytými trny a tvoří tak dlouhou suknici z listí pokrývající často i převážnou část km...

Washingtonie jsou oblíbené, dekorativní rostliny, se světle zelenými listy a mohutným kmenem. Pochází s polopouští Kalifornie a západního Mexika.Tento druh palmy roste velice rychle. Mají silný kmen, na kterém po dlouhou dobu zůstávají dlanité listy s řapíky pokrytými trny a tvoří tak dlouhou suknici z listí pokrývající často i převážnou část kmene. Na listech mezi jednotlivými úkrojky najdeme jemná dlouhá vlákna. Dosahuje výšky až 15 m při šíři kmene 1m,  v bytových podmínkách dorůstá až do výšky 5m. Má ráda jasné světlo, nevadí jí přímé slunce. 

 

Zobrazit

Washingtonia  Počet produktů: 4

Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek
Zobrazují se 1 – 4 z 4 položek