Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Další informace naleznete v našich "Zásadách zachování soukromí".
Yucca elephantipes

Nenáročná pokojová palma, kterou je možno přes léto pěstovat ve venkovním prostředí.. Vyžaduje světlé, slunné a vzdušné stanoviště. V době vegetace zaléváme 1x za 14 dní, v zimě zálivku omezíme. Je náchylná k přelití, kdy začnou zahnívat kořeny a kmen rostliny. Nesnáší vodu v misce pod květináčem! V teplé místnosti je dobré rostlinu občas rosit,...

Nenáročná pokojová palma, kterou je možno přes léto pěstovat ve venkovním prostředí.. Vyžaduje světlé, slunné a vzdušné stanoviště. V době vegetace zaléváme 1x za 14 dní, v zimě zálivku omezíme. Je náchylná k přelití, kdy začnou zahnívat kořeny a kmen rostliny. Nesnáší vodu v misce pod květináčem! V teplé místnosti je dobré rostlinu občas rosit, zabráníme tak výskytu svilušek. Yucca při venkovním pěstění snese krátkodobě teplotu 0°C. Přesazujeme dle potřeby do substrátu pro palmy a zelené rostliny.

Zobrazit

Yucca elephantipes Počet produktů: 7

Zobrazují se 1 – 7 z 7 položek
Zobrazují se 1 – 7 z 7 položek