Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Další informace naleznete v našich "Zásadách zachování soukromí".

Katalog

Povolené filtry:
  Dostupnost
  Podmínka
  Výška rostliny
  Průměr květináče

  Informace

  Slevy

  Spathiphyllum /lopatkovec/

  Tato okouzlující, avšak nenáročná rostlina roste v Kolumbii v keřích ve stínu stromů. V létě jí dopřejeme polostín. Přímé sluneční záření listy poškozuje. V zimě miluje dostatek světla. V létě zaléváme 2x až 3x týdně, v zimě 1x týdně. Nedopustíme, aby substrát úplně vyschnul. Lopatkovci vyhovuje vysoká vzdušná vlhkost. Listy často rosíme, květy ...

  Tato okouzlující, avšak nenáročná rostlina roste v Kolumbii v keřích ve stínu stromů. V létě jí dopřejeme polostín. Přímé sluneční záření listy poškozuje. V zimě miluje dostatek světla. V létě zaléváme 2x až 3x týdně, v zimě 1x týdně. Nedopustíme, aby substrát úplně vyschnul. Lopatkovci vyhovuje vysoká vzdušná vlhkost. Listy často rosíme, květy nerosíme (začaly by hnít). Lopatkovec je velice náchylný na průvan. Hnojíme jednou za 14 dní. Nedostatečná výživa způsobuje, že rostlina nekvete. Rostlina má velice ráda teplo. V zimě však nedopustíme, aby teplota klesla pod 13°C.

  Zobrazit

  Spathiphyllum /lopatkovec/ Je zde 1 produkt.

  Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
  Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky